Strona głównaPytania HGT.10 › Pytanie 183
HGT.10 · pytanie #183

Metoda zwalczania szkodników przy wykorzystaniu substancji chemicznych w postaci dymu, pary lub gazu określana jest jako

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.