Strona głównaPytania HGT.10 › Pytanie 185
HGT.10 · pytanie #185

Miód produkowany przez pszczoły z wydzieliny zbieranej z drzew, wytwarzanej przez mszyce oraz czerwce, określany jest jako miód

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.