Strona głównaPytania HGT.10 › Pytanie 421
HGT.10 · pytanie #421

Która z roślin produkowana w gospodarstwie jest najbardziej opłacalna? <br><br> <table><tr><th></th><th>Rodzaj</th><th>Poniesione koszty produkcji uprawy/1ha</th><th>Cena za tonę</th><th>Uzyskany plon w tonach/1ha</th></tr><tr><td>A.</td><td>żyto</td><td>300,00 zł</td><td>600,00 zł</td><td>5</td></tr><tr><td>B.</td><td>rzepak</td><td>400,00 zł</td><td>700,00 zł</td><td>6</td></tr><tr><td>C.</td><td>pszenica</td><td>400,00 zł</td><td>600,00 zł</td><td>6</td></tr><tr><td>D.</td><td>jęczmień</td><td>400,00 zł</td><td>800,00 zł</td><td>4</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.