Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 104
INF.01 · pytanie #104

Urządzenie abonenckie może być zasilane przez łącze abonenckie z centrali, jeżeli prąd pobierany przez to urządzenie w stanie spoczynku nie przekracza

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.