Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 120
INF.01 · pytanie #120

Ile wynosi tłumienie łącza abonenckiego, jeżeli poziom sygnału na wejściu łącza wynosi: -4,5 dBm, na wyjściu: -8,5 dBm, a impedancje wejściowa i wyjściowa są sobie równe?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.