Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 162
INF.01 · pytanie #162

Wskaż parametry, które należy skonfigurować, aby poprawnie działała translacja VoIP w centrali abonenckiej. <br><br> <table><tr><td>- adres MAC - kodek - sposób retransmisji sygnałów DTMF - numer katalogowy - login</td><td>- adres IP - maska sieci SIP - kodek - login - hasło</td><td>- adres serwera VoIP - numer katalogowy - kodek - login - hasło</td><td>- adres IP - maska sieci IP - getway - adres serwera VoIP - numer IMEI serwera</td></tr><tr><td>A</td><td>B</td><td>C</td><td>D</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.