Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 165
INF.01 · pytanie #165

Wskaż parametry które należy skonfigurować, aby poprawnie działała translacja VoIP do połączeń dwóch central abonenckich? <br><br> <table><tr><td>- adres MAC - kodek - sposób retransmisji sygnałów DTMF - numer katalogowy - login</td><td>- adres IP - maska sieci SIP - kodek - login - hasło</td><td>- adres serwera VoIP - numer katalogowy - kodek - login - hasło</td><td>- adres IP - maska sieci IP - getway - adres serwera VoIP - numer IMEI serwera</td></tr><tr><td>A.</td><td>B.</td><td>C.</td><td>D.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.