Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 171
INF.01 · pytanie #171

Do budowy sieci ISDN w układzie rozszerzonej magistrali pasywnej należy zastosować kabel stacyjny

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.