Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 213
INF.01 · pytanie #213

Które urządzenie należy zamontować u abonenta w przypadku uruchamiania linii abonenckiej ADSL?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.