Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 245
INF.01 · pytanie #245

Ile wynosi tłumienie linii abonenckiej, jeżeli poziom sygnału na wejściu linii wynosi +4,5 dBm, na wyjściu -3,5 dBm, a impedancje wejściowa i wyjściowa są sobie równe?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.