Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 264
INF.01 · pytanie #264

Który rodzaj sygnalizacji stosuje się dla dostępu podstawowego BRA na styku S w sieci ISDN?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.