Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 269
INF.01 · pytanie #269

Przy przejściach pod jezdnią bez linii tramwajowej oraz przy kanalizacji ułożonej w międzytorzu linii tramwajowej głębokość ułożenia kanalizacji powinna być taka, aby pokrycie nie było mniejsze

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.