Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 38
INF.01 · pytanie #38

Łącze abonenckie jest zasilane z sieci (z centrali telefonicznej) napięciem 48 V z tolerancją

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.