Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 462
INF.01 · pytanie #462

Jaki typ kodu sygnału stosuje się w łączu pomiędzy terminalem NT a telefonem ISDN?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.