Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 478
INF.01 · pytanie #478

W technice WDM (ang. <i>Wavelength Division Multiplexing</i>) zastosowano zwielokrotnienie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.