Strona główna › Pytania INF.01 › Pytanie 478
INF.01 · pytanie #478
W technice WDM (ang. <i>Wavelength Division Multiplexing</i>) zastosowano zwielokrotnienie
- Akodowe.
- Bczęstotliwościowe.
- Cw dziedzinie długości fali.
- Dw dziedzinie czasu.
Poprawna odpowiedź: C. w dziedzinie długości fali.
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.