Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 509
INF.01 · pytanie #509

Ile wynosi tłumienność linii abonenckiej, jeżeli poziom sygnału na wejściu linii wynosi +8 dBm, na wyjściu -15 dBm, a impedancje wejściowa i wyjściowa są sobie równe?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.