Strona głównaPytania INF.01 › Pytanie 91
INF.01 · pytanie #91

Które parametry należy skonfigurować, aby poprawnie działała translacja VoIP w centrali abonenckiej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.