Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1179
INF.02 · pytanie #1179

Ile par kabli jest używanych w standardzie 100Base-TX do obustronnej transmisji danych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.