Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1191
INF.02 · pytanie #1191

Ile par przewodów w standardzie 100Base-TX jest używanych do przesyłania danych w obie strony?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.