Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1236
INF.02 · pytanie #1236

Użytkownik drukarki samodzielnie i poprawnie napełnił pojemnik z tonerem. Po jego zamontowaniu drukarka nie podejmuje się próby drukowania. Co może być przyczyną tej usterki?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.