Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1377
INF.02 · pytanie #1377

Jaką czynność można wykonać podczas konfiguracji przełącznika CISCO w interfejsie CLI, bez przechodzenia do trybu uprzywilejowanego, na poziomie dostępu widocznym w powyższej ramce?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.