Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1421
INF.02 · pytanie #1421

Ile par kabli w standardzie 100Base-TX jest używanych do transmisji danych w obie strony?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.