Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1465
INF.02 · pytanie #1465

Jaki protokół warstwy aplikacji jest wykorzystywany do zarządzania urządzeniami sieciowymi poprzez sieć?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.