Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 16
INF.02 · pytanie #16

Jakiego protokołu używa się do ściągania wiadomości e-mail z serwera pocztowego na komputer użytkownika?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.