Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1625
INF.02 · pytanie #1625

Jak nazywa się protokół oparty na architekturze klient-serwer oraz modelu żądanie-odpowiedź, wykorzystywany do przesyłania plików?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.