Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1663
INF.02 · pytanie #1663

Jak nazywa się licencja w systemie Windows Server, która pozwala użytkownikom komputerów stacjonarnych na korzystanie z usług serwera?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.