Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1716
INF.02 · pytanie #1716

Jaki protokół stosują komputery, aby informować router o zamiarze dołączenia do lub opuszczenia konkretnej grupy multicastowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.