Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1805
INF.02 · pytanie #1805

Jakiego protokołu sieciowego używa się do określenia mechanizmów zarządzania urządzeniami w sieci?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.