Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 19
INF.02 · pytanie #19

Której funkcji należy użyć do wykonania kopii zapasowej rejestru systemowego w edytorze regedit?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.