Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 1957
INF.02 · pytanie #1957

Do obserwacji stanu urządzeń w sieci wykorzystywane jest oprogramowanie operujące na podstawie protokołu

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.