Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2010
INF.02 · pytanie #2010

Jaki pasywny komponent sieciowy powinno się wykorzystać do podłączenia przewodów z wszystkich gniazd abonenckich do panelu krosowniczego umieszczonego w szafie rack?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.