Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2015
INF.02 · pytanie #2015

Do jakich celów powinno się aktywować funkcję RMON (Remote Network Monitoring) w przełączniku?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.