Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2062
INF.02 · pytanie #2062

Jakie polecenie jest używane do ustawienia konfiguracji interfejsu sieciowego w systemie Linux?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.