Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2270
INF.02 · pytanie #2270

Jakim interfejsem można osiągnąć przesył danych o maksymalnej przepustowości 6Gb/s?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.