Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2423
INF.02 · pytanie #2423

Protokół stosowany w sieciach komputerowych do zarządzania zdalnym terminalem w modelu klient-serwer, który nie gwarantuje bezpieczeństwa przekazywanych danych i funkcjonuje tylko w formacie tekstowym, to

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.