Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2453
INF.02 · pytanie #2453

Jak nazywa się protokół, który pozwala na ściąganie wiadomości e-mail z serwera?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.