Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2501
INF.02 · pytanie #2501

W jaki sposób powinny być skonfigurowane uprawnienia dostępu w systemie Linux, aby tylko właściciel mógł wprowadzać zmiany w wybranym katalogu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.