Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2622
INF.02 · pytanie #2622

Jakim interfejsem można uzyskać transmisję danych o maksymalnej przepustowości 6 Gb/s?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.