Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2674
INF.02 · pytanie #2674

Który protokół jest używany do zdalnego zarządzania komputerem przez terminal w systemach Linux?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.