Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 278
INF.02 · pytanie #278

Która edycja systemu operacyjnego Windows Server 2008 charakteryzuje się najuboższym interfejsem graficznym?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.