Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 297
INF.02 · pytanie #297

Jaki protokół do obsługi poczty elektronicznej pozwala na przykład na przechowywanie odebranych e-maili na serwerze, zarządzanie różnymi folderami, usuwanie wiadomości oraz przenoszenie ich pomiędzy folderami?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.