Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 2982
INF.02 · pytanie #2982

Jaki parametr powinien być użyty do wywołania komendy netstat, aby pokazać statystykę interfejsu sieciowego (ilość wysłanych oraz odebranych bajtów i pakietów)?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.