Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 332
INF.02 · pytanie #332

Jaki protokół jest stosowany do przesyłania danych w warstwie transportowej modelu ISO/OSI?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.