Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 3443
INF.02 · pytanie #3443

Jakiej funkcji powinno się użyć, aby utworzyć kopię zapasową rejestru systemowego w programie regedit?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.