Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 3450
INF.02 · pytanie #3450

Jaki protokół stosują komputery, aby informować rutera o przynależności do konkretnej grupy multicastowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.