Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3783
INF.02 · pytanie #3783
Bootowanie z opcji 'NIC' w BIOS-ie. Co to oznacza?
- AUruchamianie z dysku NVMe
- BBoot z karty graficznej
- CBrak urządzenia startowego
- DUruchamianie systemu przez sieć (PXE / karta sieciowa)
Poprawna odpowiedź: D. Uruchamianie systemu przez sieć (PXE / karta sieciowa)
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.