Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3797
INF.02 · pytanie #3797
Które urządzenie działa głównie w warstwie sieciowej modelu OSI?
- ARepeater
- BRouter
- CSwitch
- DHub
Poprawna odpowiedź: B. Router
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.