Strona głównaPytania INF.02 › Pytanie 380
INF.02 · pytanie #380

Jaki protokół komunikacyjny jest używany do przesyłania plików w modelu klient-serwer oraz może funkcjonować w dwóch trybach: aktywnym i pasywnym?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.