Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3817
INF.02 · pytanie #3817
W jakim celu używa się komendy ipconfig /flushdns?
- AAby sprawdzić opóźnienia pakietów ICMP
- BAby wyczyścić lokalną pamięć podręczną (cache) DNS
- CAby pobrać nowy adres IP z DHCP
- DAby zresetować fizyczny interfejs karty sieciowej
Poprawna odpowiedź: B. Aby wyczyścić lokalną pamięć podręczną (cache) DNS
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.