Strona główna › Pytania INF.02 › Pytanie 3841
INF.02 · pytanie #3841
Co to jest ZSEE i gdzie należy oddawać zużyty sprzęt elektroniczny?
- AZakopujemy – szybko się rozkłada
- BZużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – oddajemy do PSZOK lub sklepów przy zakupie nowego sprzętu
- CZłom stalowy – oddajemy do huty
- DWyrzucamy do śmietnika jako odpad komunalny
Poprawna odpowiedź: B. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – oddajemy do PSZOK lub sklepów przy zakupie nowego sprzętu
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.